1. Spolehlivost

  Díky našim zkušenostem jsme spolehlivým partnerem, který nabízí bezpečné cloudové řešení. Zaručujeme vám online přístup 24 hodin denně po celý rok.  V případě potíží pak garantujeme okamžitou reakci. Data pravidelně zálohujeme.

 2. Profesionální uživatelská podpora

  Zajišťujeme profesionální uživatelskou podporu.  Její rozsah si můžete sami zvolit a to až v režimu 7/24/365. Podpora je pro vás na telefonu, emailu nebo pomocí speciální služby vzdáleného přístupu, kdy pracovník helpdesku okamžitě vyřeší váš problém či požadavek.

 3. Mobilita a sdílení

  Naše cloudové řešení vám umožní přístup k vašim datům odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Vaše data dokážeme synchronizovat také s telefony a tablety. Takže ať už cestujete nebo pracujete doma, přístup k aplikacím, dokumentům či podnikovým systémům máte neustále u sebe. Kromě firemních mobilních zařízení je možné zahrnout do systému také tzv. BYOD, tedy soukromá zařízení, a zajistit tak jejich zabezpečení a doručení potřebných IT politik. Pomocí MDM řešení pak dochází ke kontrole jejich užití a synchronizací s domovským IT.

 4. Řešení na míru

  Cloud4u se dokáže přizpůsobit potřebám vašeho podnikání a narůstajícím nárokům vašeho IT zázemí. Díky jeho přizpůsobivosti můžete snadno ovlivnit jeho kapacitu bez nutnosti vlastnit datacentra nebo nakupovat další servery. Migrace vašich systémů nijak nezasáhne jeho funkčnost, vše funguje jako dřív. Stejně tak propojení aplikací. Navíc je možné systém uživatelsky přizpůsobit jak funkčně tak vzhledově.

 5. Vysoký stupeň zabezpečení

  Bezpečnost vašich dat je naší prioritou. Pomocí šifrovaného přístupu budete mít bezpečný přístup k vašim aplikací i dokumentům odkudkoli. Jsme také prověřeni bezpečnostní certifikací ISO 27001 a ochranným štítem proti útokům. Díky jednoduchému řízení přístupu (přidělení uživatelských práv) jsme schopni udělovat přístupy k datům a sdíleným souborům jen spolehlivým uživatelům.

system4U-logo-SUPPORTsystem4U-logo-ISO